درباره ما

هدف فروشگاه اپرنگ ارائه محصولات متنوع و به روز در یک مجموعه است که از طریق این فروشگاه در اختیار شما قرار می گیرد. به سادگی دنبال کالای مورد نظر خود بگردید و آن را با مناسب ترین قیمت خرید کنید. استراتژی فروشگاه اپرنگ ابتدا خلق بیشترین مزیت برای مشتریان و تامین رضایت حداکثری آنها است. ما موفقیت خود را صرفا در گرو رضایت مشتریان خود می دانیم، و لذا سعی می نماییم بجای صرف بودجه های کلان برای تبلیغات، تمرکز و بودجه خود را صرف تامین حداکثر رضایت مشتریان نماییم. عرضه محصولات با کمترین قیمت و با کمترین حاشیه سود، عرضه محصولات مختلف با تنوع بالا در برندها، عرضه محصولات برندهای معتبر و شناخته شده ، ارسال سریع، راه اندازی یک وب سایت با امکانات فنی کامل و کاربرپسند برای سهولت استفاده توسط مشتریان ، سیستم هوشمند پیگیری سفارشات در کنار سایر امکانات منحصر به فردی که برای تامین رضایت مشتریان به مرور زمان توسط این فروشگاه ارائه خواهد شد، نشان دهنده رویکرد جدید ما می باشد. در حال حاضر این فروشگاه دارای تیم های تخصصی در حوزه های فروش، مارکتینگ، تأمین کالا، برنامه نویسی و ارسال بوده که در کلیه ساعات کاری پاسخگوی مشتریان محترم می باشند.

مراحل ثبت سفارش و خرید در فروشگاه اپرنگ :

۱-وارد پروفایل خود شوید
۲-محصول مورد نظر خود را جستجو کنید.
۳ -روی ” افزودن به سبد خرید” کلیک کنید.
۴- در صورت تمایل می‌توانید تعداد مورد نیاز از کالای انتخابی را تغییر دهید
۵- شما میتوانید آدرس خود را انتخاب یا وارد کنید.
۶-در آخرین مرحله میتوانید مبلغ وهزینه ارسال خود را پرداخت کنید.
۷- هزینه ارسال سفارشات از طریق پست پیشتاز با تعرفه مصوب اداره ی پست محاسبه میشود.
۸- کالاهایی که امکان ارسال از طریق پست ندارند از طریق باربری ارسال می شوند و هزینه ارسال به صورت پس کرایه و یا با توافق با مشتری دریافت می گردد.
۹- در آخر زمانی که سفارش شما با موفقیت ثبت شد، سیستم به شما یک کد پیگیری میدهد.

ثبت سفارش بدون نیاز به عضویت :

کاربران و مشتریان محترم برای مشاهده، دریافت اطلاعات و حتی ثبت سفارش ملزم به ثبت نام در سایت نیستند. اما در صورت ثبت نام، علاوه بر آنکه در خریدهای بعدی مجبور به وارد کردن اطلاعات خود نمی باشند، می توانند از مزایای عضویت در سایت از جمله آگاهی از آخرین اخبار و اطلاعات و پیشنهادهای خرید خوب بهره مند شوند. با ثبت این اطلاعات، کاربران و مشتریان ضمن اطمینان از محفوظ بودن اطلاعات خود نزد فروشگاه، به فروشگاه اختیار می دهند تا از این اطلاعات جهت برقراری ارتباط استفاده نماید. مشتریان در هنگام ثبت سفارش باید سعی کنند اطلاعات خود را با دقت و به درستی وارد سایت نمایند، در غیراینصورت مسئولیت بروز هر گونه مشکل و ضرر و زیان احتمالی بر عهده ایشان می باشد

بستن
مقایسه